O nás

Medsol s.r.o. Vám nabízí špičkové produkty a služby předních světových výrobců zdravotnické techniky, informačních systémů a spotřebního materiálu.

Doprava zdarma

při nákupu nad

Většina zboží skladem

přes 2000 produktů

Podporujeme

Červený Kříž, Dobrý Anděl

Specializujeme se na dodávky zdravotnické techniky a materiálu renomovaných světových výrobců.

Společnost Medsol s.r.o. byla založena v roce 2012 s cílem navázat na mnohaleté zkušenosti svých zakladatelů v dodávkách zdravotnické techniky, informačních systémů a spotřebního materiálu jak pro nemocnice, tak pro zdravotnické záchranné služby. Společnost Medsol s.r.o. nabízí špičkové produkty předních světových výrobců včetně kompletního zabezpečení záručního a pozáručního servisu. Nyní si některé produkty můžete pořídit i z pohodlí domova v našem internetovém obchodě ezachranar.cz

Nabízíme produkty pro profesionální složky záchranného systému i pro širokou veřejnost.

V naší nabídce naleznete produkty pro specialisty z různých zdravotnických oborů. Nabízíme lékařské přístroje, nástroje, fixační materiál, zdravotnické brašny a batohy, zdravotnický materiál a transportní techniku.  Pro policejní a hasičské složky nabízíme kromě zdravotnického vybavení,  také speciální prostředky pro transport a vyprošťování, technické prostředky pro vybavení zásahových vozidel, příslušenství a prostředky, které tyto složky využívají při své každodenní náročné práci. Pro veřejnost nabízíme širokou škálu materiálu a produktů, které lze využít v běžném životě i ve svém zaměstnání.

Pomáháme zachraňovat životy, podporujeme aplikaci  Záchranka

Ať už se nacházíte kdekoliv, nikdy nevíte, co se může stát. Záchranka je ve Vašem mobilním telefonu vždy připravena pro rychlé kontaktování zdravotnické záchranné služby nebo horské služby stiskem jediného tlačítka. Navíc má řadu dalších chytrých funkcí a propojení, která Vám v nouzi pomohou.

Jsme autoři podcastu o první pomoci na rádiu Evropa 2

Medsol s.r.o. Vám nabízí špičkové produkty a služby předních světových výrobců zdravotnické techniky, informačních systémů a spotřebního materiálu.