Poštovné a doprava

Ezachranar.cz nabízí několik možností volby dopravy Vaší objednávky. Způsoby dopravy lze kombinovat s volitelnými způsoby platby. Můžete platit hotově při převzetí zboží při osobním odběru (provozní dobu naleznete v záložce kontakty) , dobírkou,  bankovním převodem (předem) nebo platební kartou.

Doprava

Při nákupu nad 2500 Kč  
Zdarma

Při nákupu do 2500 Kč 
CZ Zasilkovna
54 Kč vč. DPH 21%
CZ Zásilkovna na adresu85 Kč vč. DPH 21%
CZ GLS115 Kč vč.  DPH 21%
SK Zásielkovňa
Z-Point PP
80 Kč vč. DPH 21%
SK Packeta HD170 Kč vč. DPH 21%

Platba

Bankovní převod (zálohová faktura)0 Kč
Dobírkaod 36 Kč vč. DPH 21%
Platební karta online0 Kč

Bankovní převod

Platba bankovním převodem je způsob platby předem, tj. zboží je odesláno po připsání peněz na účet. Veškeré  informace pro platby bankovním převodem Vám budou odeslány e-mailem po zadání objednávky.  Zboží bude odesláno nejpozději následující den po přijetí  platby s ohledem na jeho skladovou dostupnost.

Dobírka

V případě dodání zboží na dobírku je zboží hrazeno při jeho doručení. Tento způsob platby je zpoplatněn a informace o výši poplatku za tento způsob platby je dostupná ve výběru způsobu plateb při tvorbě objednávky.

Platební brána online

Pro platbu kartou online můžete využít platební bránu ČSOB. Zboží bude odesláno následující den po provedení platby s ohledem na jeho skladovou dostupnost. Veškeré  informace pro platby kartou online Vám budou odeslány e-mailem po zadání objednávky.